SON DAKİKA
header-ad

Bina inşaatı yapım ihalesi

ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-FİNİKE

Finike Orman İşletme Müdürlüğü Yeni Mahalle 466 ada 4 numaralı parsel de bir adet iki katlı bina inşaatı yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

 Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre İhale 11.08.2022 - 11:00'da İşletme Müdür Yardımcısı Odası adresinde yapılacaktır. * detaylar için tıklayın



Kaynak : Haber Merkezi
Ekleme Tarihi : 2022.07.26 18:18:56
Son Düzenlenme Tarihi :

Yorum Yap






Antalya’da 7 bin 360 adet bandrolsüz içi dolu makaron ele geçirildi

Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından kaçak sigara ve alkol satışı yapıldığı tespit edilen bir iş yerinde yapılan aramada 7 bin 360 adet bandrolsüz içi dolu makaron, 25 paket kaçak sigara, 6 adet elektronik sigara ele geçirildi.
Antalya İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ..

Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından kaçak sigara ve alkol satışı yapıldığı tespit edilen bir iş yerinde yapılan aramada 7 bin 360 adet bandrolsüz içi dolu makaron, 25 paket kaçak sigara, 6 adet elektronik sigara ele geçirildi.
Antalya İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Elmalı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda; Elmalı’da şüpheli şahsa ait iş yerinde kaçak sigara ve kaçak alkollerin satışının yapıldığı tespit edildi. İş yerinde yapılan aramada; 7 bin 360 adet bandrolsüz içi dolu makaron, 25 paket kaçak sigara, 6 adet elektronik sigara ele geçirildi. Olayla ilgili adli işlemlere başlanıldığı bildirildi.
Kaynak : İHA
Ekleme Tarihi : 2023.06.05 10:43:58
Son Düzenlenme Tarihi :





Lastiği patlayan tur minibüsü 3 araçlı kazaya neden oldu: 3 yaralı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde lastiği patlayan tur minibüsüne çarpmamak isteyen sürücüler zincirleme kazaya karıştı. Minibüse de arkadan çarpılan kazada 3 kişi hafif yaralandı.
Kaza, Antalya-Alanya D-400 Karayolunda Sorgun otogar köprülü kavşakta meydana geldi. Antalya’dan Alanya istikametine..

Antalya’nın Manavgat ilçesinde lastiği patlayan tur minibüsüne çarpmamak isteyen sürücüler zincirleme kazaya karıştı. Minibüse de arkadan çarpılan kazada 3 kişi hafif yaralandı.
Kaza, Antalya-Alanya D-400 Karayolunda Sorgun otogar köprülü kavşakta meydana geldi. Antalya’dan Alanya istikametine giden Emircan Yorgancı’nın kullandığı 07 AIZ 899 plakalı tur minibüsü, kavşak girişinde lastiği patladı ve aracına sağa çekti. Sürücünün bagajdan reflektör çıkarmak için kapağı açtığı sırada aynı istikamette giden Ahmet Tepe’nin kullandığı 07 YMJ 78 plakalı hafif ticari araç, Yılmaz Belkuyu’nun kullandığı 20 AK B97 plakalı otomobile arkadan çarptı. 07 YMJ 78 plakalı hafif ticari araç otomobile arkadan çarptıktan sonra çarpmanın şiddetiyle park halindeki tur minibüsüne de arkadan çarptı. Kaza nedeniyle tek şeritten kontrollü geçişin sağlandığı köprülü kavşak üzerinde uzun araç kuyruğu oluşurken, araçların kaldırılmasının ardından trafik akışı normale döndü. Minibüsteki turistler başka bir araçla yolculuklarına devam etti. Kazadan kısa süre sonra 07 YMJ 78 plakalı hafif ticari araçta yolcu olarak bulunan ve kazanın ardından evlerine gittiği bildirilen Mukaddes Gülmüş, Emine Akboğa, Ayşe Yazıcı’nın ambulansla hastaneye kaldırıldıkları belirlendi.
Kaynak : İHA
Ekleme Tarihi : 2023.08.20 10:34:59
Son Düzenlenme Tarihi :