SON DAKİKA
header-ad

Elmalı Belediyesi 5 gayrimenkulün kiralanmasını ihaleye çıkartıyor

Elmalı Belediyesi 5 gayrimenkulün kiralanmasını ihaleye çıkartıyor

Elmalı Belediyesi, Yenimahalle, Düdenköy, Macun, Yakaçiftlik ve Tekke Mhallelerinde bulunan taşınmazlarını kiraya vermek için ihaleye çıkartıyor.  Sözkonusu taşınmazların kiralanması ihalesi 3 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’dan itibaren belediye hizmet binasında, Encümen huzurunda yapılacak.
Taşınmazlar 3 yıl süreyle kiraşlanacak. Açık attırma suretiyle yaplacak ihalelerin şartnamesi mesai saatleri dahilinde Gelir ve Emlak Şefliği’nde  görülebilecek. İhaleye girmek isteyenler gerçek kişi ise Geçici teminat makbuzlarını veya banka teminat mektuplarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini,  bu kiralama ihalesi ile ilgili yazışmalara esas teşkil edecek ikametgah belgelerini, vekaleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname, tüzel kişi ise Geçici teminat makbuzlarını veya banka teminat mektuplarını, Tüzel Kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri, Esnaf ve Sanatkar Odası veya Ticaret Odasından ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış  odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge, ilgilisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları  ile tüzel kişiliğin yönetimindeki  görevlileri belirten  son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının  bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili ticaret gazeteleri ve bu hususları gösterir belgeler, tüzel kişiler adına vekaleten ihaleye  katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletnameyi, ihale saatinde ihale komisyonu Başkanlığına vermeleri gerekiyor. Belgeleri eksik olanların ihaleye katılamayacakları ilanda yeralıyor.
Kiralanacak taşınmazlarla ilgili bilgiler şöyle: 
1- Düdenköy Mahallesi Köyiçi  Mevkii 1238  parsel üzerinde  bulunan 100 m² miktarlı  Dükkan  konumundaki taşınmaz 10 TEMMUZ 2019 tarihinden 10 TEMMUZ 2022  tarihine kadar 3 (üç) yıl süre ile kiraya verilmek üzere  ihaleye çıkarılmış ve taşınmazın yıllık tahmini kira bedeli 3.000,00 TL (KDV Hariç), ihaleye katılmak için geçici teminatı 270,00 TL olup, birinci açık arttırma ihalesi 03/07/2019 tarihinde saat 10:00’da,
2- Tekke Mahallesi Köyiçi  Mevkiinde bulunan 282/1 kapı numaralı 127,60 m² miktarlı  Dükkan  konumundaki taşınmaz 10 TEMMUZ 2019 tarihinden 10 TEMMUZ 2022  tarihine kadar 3 (üç) yıl süre ile kiraya verilmek üzere  ihaleye çıkarılmış ve taşınmazın yıllık tahmini kira bedeli 5.000,00 TL (KDV Hariç), ihaleye katılmak için geçici teminatı 450,00 TL olup, birinci açık arttırma ihalesi 03/07/2019 tarihinde saat 10:05’de,
3- Yakaçiftlik  Mahallesi Köyiçi  Mevkii 1023  parsel üzerinde  bulunan 150 m² miktarlı Dükkan  konumundaki taşınmaz 10 TEMMUZ 2019 tarihinden 10 TEMMUZ 2022  tarihine kadar 3 (üç) yıl süre ile kiraya verilmek üzere  ihaleye çıkarılmış ve taşınmazın yıllık tahmini kira bedeli 1.010,00 TL (KDV Hariç), ihaleye katılmak için geçici teminatı 95,00 TL olup, birinci açık arttırma ihalesi 03/07/2019 tarihinde saat 10:10’da,
4- Macun Mahallesi Köyiçi  Mevkii 119 kapı numaralı  100 m² miktarlı Dükkan  konumundaki taşınmaz 10 TEMMUZ 2019 tarihinden 10 TEMMUZ 2021  tarihine kadar 2 (iki) yıl süre ile kiraya verilmek üzere  ihaleye çıkarılmış ve taşınmazın yıllık tahmini kira bedeli 3.000,00 TL (KDV Hariç), ihaleye katılmak için geçici teminatı 180,00 TL olup, birinci açık arttırma ihalesi 03/07/2019 tarihinde saat 10:15’de,
5- Yeni Mahalle Yeni Finike Caddesi  Mevkii  75 ada 7 parsel üzerinde bulunan zemin kat 57,00 m² miktarlı  Dükkan  konumundaki taşınmaz 10 TEMMUZ 2019 tarihinden 10 TEMMUZ 2022  tarihine kadar 3 (üç) yıl süre ile kiraya verilmek üzere  ihaleye çıkarılmış ve taşınmazın aylık tahmini kira bedeli 750,00 TL (KDV Hariç), ihaleye katılmak için geçici teminatı 810,00 TL olup, birinci açık arttırma ihalesi 03/07/2019 tarihinde saat 10:20’de.

Kaynak : Haber Merkezi
Ekleme Tarihi : 2019.06.26 07:14:04
Son Düzenlenme Tarihi :

Yorum Yap






Muratpaşa’da plajlar bu yıl da ücretsiz

Muratpaşa Belediyesi’nin, doğa harikası falezlerin Akdeniz’le buluştuğu noktada yer alan plajlarından İnciraltı ve Erdal İnönü açıldı. Plajlara giriş ücreti her yıl olduğu bu yıl da yok.
Muratpaşa Belediyesi’nin mavi bayraklı falez plajlarından İnciraltı ve Prof. Dr. Erdal İnönü Kent Parkı pla..

Muratpaşa Belediyesi’nin, doğa harikası falezlerin Akdeniz’le buluştuğu noktada yer alan plajlarından İnciraltı ve Erdal İnönü açıldı. Plajlara giriş ücreti her yıl olduğu bu yıl da yok.
Muratpaşa Belediyesi’nin mavi bayraklı falez plajlarından İnciraltı ve Prof. Dr. Erdal İnönü Kent Parkı plajları açıldı. Antalya’nın doğa harikası falezlerinin Akdeniz’in masmavi sularıyla buluştuğu noktada yer alan plajlara girişler bu yıl da ücretsiz. Plajlarda belediyenin yiyecek içecek, şezlong şemsiye hizmeti de bulunuyor. Çayın 5 liradan satıldığı plajlarda şezlong ve şemsiye kullanım ücreti ise 50 lira.
Muratpaşa Belediyesi’nin eski Lara Caddesi üzerinde bulunan İnciraltı Plajı, 2016’da açıldı. Asansörle de inilen plaj, 625 metrekarelik ahşap platform üzerine kurulu. İlk mavi bayrağını 2017’de alan Prof. Dr. Erdal İnönü Kent Parkı Plajı’nda da denize ahşap platformla ulaşılıyor. Saat 06.00’da kapılarını açan plajlarda belediyenin hizmetleri ise 08.00’de başlıyor.
Kaynak : İHA
Ekleme Tarihi : 2023.05.20 13:18:05
Son Düzenlenme Tarihi :





İşte Antalyaspor’un Yeni Fontu!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), uzun süredir profesyonel liglerde forma numaraları ve isim yazılarında uygulanan Arial font zorunluluğunu kaldırdı. Kulüpler, bundan böyle forma yazı tiplerini kendi tasarım tercihleri doğrultusunda belirleyebilecek.


TFF’nin bu kararının ardından ilk adımı atan kulüplerden biri Antalyaspor oldu. Kırmızı-beyazlı ekip, Kasımpaşa ile oynayacağı Süper Lig karşılaşmasına özel olarak hazırlanan yeni tasarım fontla çıkacak.


Yeni formadaki numaralar, çift hatlı (outline) modern blok tasarımıyla dikkat çekiyor. Kulüp yetkilileri, bu değişikliğin hem estetik açıdan taraftara görsel bir yenilik sunacağını hem de formaların kulüp kimliğini daha güçlü yansıtacağını belirtti. Kırmızı beyazlı taraftarlar tarafından heyecanla karşılanan yeni fontlar, Store mağazalarda talep eden müşterilere sunulmaya başlandı.


Kaynak : Haber Merkezi
Ekleme Tarihi : 2025.08.09 18:37:14
Son Düzenlenme Tarihi :