SON DAKİKA
header-ad

Elmalı Otogar İnşaatı ihaleye çıkarılıyor

Elmalı Otobüs Terminali İnşaatı işi ihaleye çıkarılıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak Elmalı Otobüs Terminali inşaatının ihale tarihi 25 Eylül 2018, saat 14.00.

Elmalı Otobüs Terminali İnşaatı işi ihaleye çıkarılıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak Elmalı Otobüs Terminali inşaatının ihale tarihi 25 Eylül 2018, saat 14.00. Açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek ihale; İnşaat, mekanik ve elektrik tesisatları ve peyzaj-çevre      düzenleme işleri uygulama projelerine göre 1 adet otobüs     terminali yapılmasını kapsıyor. Yaklaşık 5 bin metrekare inşaat alanlı ihaleye katılmak isteyenlerin ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşabilecekleri kaydedildi.
Elmalı İlçesi Yeni Mahallesinde 618 Ada 1 nolu   parsel üzerinde yapılacak yeni otogar inşaat işini alan firmaya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılacak. Sözkonusu firma yer tesliminden itibaren 20 ay içinde inşaatı yapıp teslim edecek. 
Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirleneceği ihaleye sadece yerli istekliler katılabilecekler İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebileceği ve 400 TRY (Türk Lirası) karşılığı ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET BİNASI FEN İŞ-LERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE BİRİMİ 3.KAT - Yüksekalan Mah. Adnan Menderes Bulv. No:20 - 07310 Muratpaşa/ANTALYA adresinden satın alınabileceği ihale ilanında görülüyor. “İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunlu” olduğu kaydedilirken,   Tekliflerin ihale tarih ve saatine kadar ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET BİNASI 4.KAT İHALE SALONU- Yüksekalan Mah. Adnan Menderes Bulv. No:20 - 07310 Muratpaşa/ANTALYA adresine elden teslim edi-lebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebileceği kaydediliyor. İsteklilerin tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden vereceği. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacağı ve işin tamamı için teklif verileceği de yine ihale ilanında yer alıyor. Verilen tekliflerin geçerlilik süresinin, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günü olduğu da yine ihale şartnamesinde yer alıyor. 

Kaynak : Haber Merkezi
Ekleme Tarihi : 2018.08.31 08:12:56
Son Düzenlenme Tarihi :

Yorum Yap







Kaynak : Haber Merkezi
Ekleme Tarihi : 2023.05.12 10:42:24
Son Düzenlenme Tarihi :





10. Antalya Edebiyat Günleri sona erdi

Muratpaşa Belediyesi’nce bu yıl 10’uncusu düzenlenen Antalya Edebiyat Günleri tamamlandı. “Edebiyat Nereye” temasıyla gerçekleştirilen etkinlikte sergiler, şiir dinletileri, söyleşiler ve panellerle kent sakinleri üç gün boyunca edebiyatın zengin atmosferini yaşadı.

Antalya Edebiyat Günleri, 21 Kasım Cuma Kaleiçi’nde düzenlenen şiir dinletisiyle başladı. Etkinlikte, etkinlik için Antalya’da bir araya gelen şairler şiirlerini seslendirdi. Ardından Koç Üniversitesi Suna & İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Merkezi’nde (AKMED) Ahmet Telli’nin kolaylaştırıcı olduğu “Çağdaş Şiirimizde Nazım Hikmet Köprüsü” panelinde Ali Cengizkan, Eren Aysan ve Sevgi Özel konuşmacı olarak yer aldı.

Saat 19.00’da Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde küratörlüğünü İbrahim Karaoğlu’nun yaptığı “Sanat Nereye” sergisinin açılışının ardından düzenlenen törende yılın en iyi öyküleri açıklandı. Cabir Özyıldız Dünyanın Bütün Karıcıları, Özlem Dikeçligil ise Karanlığın İcadı kitabıyla “En İyi Öykü Kitabı Ödülü”nü paylaştı. “En İyi İlk Öykü Kitabı Ödülü” ise Kağıttan Kaplan kitabıyla Ceyhan Usanmaz’a verildi.

Antalya Edebiyat Günleri, 23–24 Kasım tarihlerinde Prof. Dr. Erdal İnönü Kent Parkı’nda paneller, söyleşiler, imza etkinlikleri ve şiir dinletileriyle sürdü.

EDEBİYATIN KALBİ MURATPAŞA’DA ATTI

Etkinliğin ikinci günü, Ferruh Tunç’un kolaylaştırıcılığında gerçekleşen “Edebiyat, Buradan Nereye?” başlıklı panelle başladı. Panelde Prof. Dr. Ahmet İnam, Mahmut Temizyürek, Mustafa Cihan Camcı ve Orhan Koçak konuşmacı olarak katıldı.

Yazar ve şairlerin kitaplarını imzalamasının ardından Tuncer Çetinkaya’nın kolaylaştırıcı olduğu “Ödül Alanlar Masası” söyleşisinde, ödül sahibi yazarlar kitapları üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Günün devamında Ahmet Telli’nin kolaylaştırıcılığındaki şiir dinletisinde Neşe Yaşın, Tuğrul Keskin ve Yunus Koray, şiirlerini Antalyalılarla paylaştı.

ANTALYA EDEBİYAT GÜNLERİ 10 YAŞINDA

Edebiyat Günleri’nin son günü “Estetik Diyaloglar” paneliyle başladı. Nazmi Ağıl’ın kolaylaştırdığı panelde Akif Kurtuluş, Fatih Altuğ, Nedret ÖztokatKılıçeri ve Yalçın Armağan konuşmacı olarak yer aldı. Ardından Abüdlkadir Budak, Akif Kurtuluş ve Nazmi Ağıl şiirlerini okurlarla buluşturdu.

Etkinlik, 10 yıllık yolculuğu anlatan “Antalya Edebiyat Günleri 10 Yaşında” paneliyle sona erdi. Tuncer Çetinkaya’nın yönettiği panelde Ferruh Tunç, Gülnur Karaaslan, İbrahim Karaoğlu ve Özcan Karabulut, etkinliğin ilk yılından bugüne uzanan hikayesini anlattı.

Gönüllü Sanat Yönetmenliğini Ferruh Tunç’un yaptığı Antalya Edebiyat Günleri’nin danışma kurulunda Ahmet Telli, Ali Cengizkan, Eren Aysan, İbrahim Karaoğlu, Nazmi Ağıl, Nedret ÖztokatKılıçeri, Özcan Karabulut, Serhan Ada, Tarık Günersel ve Tuncer Çetinkaya yer aldı. Öykü dalında yılın en iyilerini belirleyen seçici kurul ise Ayşen Işık, Gülay Kaplan, İbrahim Karaoğlu, Özcan Karabulut ve Şenay Eroğlu Aksoy’dan oluştu.

 


Kaynak : Haber Merkezi
Ekleme Tarihi : 2025.11.24 11:13:35
Son Düzenlenme Tarihi :