Ak Parti Elmalı İlçe Başkanı Yunus Emre Coşkun, Antalya Havalimanında devam eden çalışmaları yerinde görmek için Antalya’ya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’na Elmalı ile ilgili bazı konuları aktardı ve bakandan da ‘takipçisi olacağım” sözünü aldı.
Konu ile ilgili olarak gazetemize bir açıklama yapan Ak Parti Elmalı İlçe Başkanı Yunus Emre Coşkun, İl Başkanı Ali Çetin aracılığıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu ile havalimanında konuşma imkanı bulduğunu belirterek, “Sayın bakana; Elmalı Kızılcadağ sapağı,
Elmalı Kaş yolunun 61-84 km.ler (Gömbe Düdenköy ) arası,
Elmalı Finike yolunun 23-25 km arası (Avlan mevki)
Ve Elmalı Fethiye yolu Kamulaştırma ve İhalesi ile ilgili görüşme gerçekleştirdik ve kendisine taleplerimizi ilettik. Sayın Bakanımız Uraloğlu taleplerimizi ilgili birimlerle görüşeceğini ve konunun takipçisi olacağını söyledi” dedi.
“Kıymetli Bakanımıza bu duyarlılığından dolayı Elmalı halkı ve şahsım adına çok teşekkürler ediyorum” diyen Ak Parti Elmalı İlçe Başkanı Coşkun şöyle devam etti:
“Buradan İl başkanımız Ali Çetin beye de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Her ilçenin olduğu gibi Elmalı’nın sorunlarına ve taleplerine karşı son derece duyarlı olan, bakan ve bakan yardımcıları, genel müdüre kadar ilgili kişi ve kurumlarla görüşen, gerektiği zaman bizlerin direk görüşmesi için ortam oluşturan İl Başkanımız Ali Çetin’e şahsım ve Elmalılı hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. Yolun medeniyet olduğunun bilinciyle hareket edip konuyu İl Başkanımızın destekleriyle en üst merciye taşıyarak gereken çalışmaları yapıyoruz, bundan sonra yapmaya da devam edeceğiz” dedi.